DOPRAVA OD 1000 Kč ZDARMA A 30 DNŮ NA VRÁCENÍ

Obchodní podmínky

Toto jsou moje obchodní podmínky, které platí pro nákup v mém internetovém obchodě Riderzone.cz provozovaném společností Stigma distribution s.r.o. a dostupném pod internetovou adresou www.riderzone.cz. Tyto obchodní podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího, kterým je společnost Stigma distribution s.r.o., se sídlem Slovanská alej 24, 326 00 Plzeň, IČ: 25206338, zapsané v obchodním rejstříku, oddíl C, vložka 8451, u Krajského soudu v Plzni a kupujícího, který je zákazníkem výše uvedeného internetového obchodu.


ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


ZPŮSOBY DOPRAVY A PLATBY

Doručení zboží po České republice zajišťují přepravní společnosti DPD, PPL a Česká pošta. Lze také využít možnosti vyzvednutí ve spřátelených prodejnách. Při objednávce nad 1000 Kč je doprava ZDARMA! Více informací o způsobech dopravy a platby je k dipozici na stránce Doprava a platba.


REGISTRACE UŽIVATELE DO RIZOVI CREW

Registrace není povinná, jsou s ní ale spojené následující výhody:

  • Sledovat průběh vyřízení objednávky.
  • Čerpání věrnostních slev až 17%.
  • Informování e-mailem o slevách a akcích na určité zboží nebo o naskladnění nového zboží.

    Více na stránce Výhody Rizovi crew.

VÝMĚNA, VRÁCENÍ A REKLAMACE ZBOŽÍ

Spotřebitel má právo odstoupit od kupní smlouvy bez uvedení důvodu do 30-ti dnů od převzetí zboží. Více informací o výměně, vrácení či reklamci zboží je k dispozici na stránce Výměna, vrácení a reklamace zboží.


Spodní prádlo nelze měnit ani vracet!

Výjimkou, kdy spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy, je dle občanského zákoníku § 1837 a bodu g) o dodávce zboží v uzavřeném obalu, které spotřebitel z obalu vyňal a z hygienických důvodů jej není možné vrátit. Proto není možné vracet ani měnit zakoupené spodní prádlo.


POUŽITÍ SLEVOVÉHO KÓDU NEBO VOUCHERU

Jak postupovat při uplatnění slevového kódu či voucheru vystaveného e-shopem Riderzone je popsáno na stránce Slevové kódy a vouchery.


CENY V E-SHOPU RIDERZONE

Všechny ceny jsou uváděny včetně DPH.


Ride on!

RIZO